AVANTAJ METAL HAKKINDA

Türkiye'den Dünya'ya ulaşan ``Avantaj``

İşimizi severek yapıyoruz

Yeni ürünler tasarlamak, üretmek ve Dünyanın dört bir yanına ulaştırmaktan keyif alıyoruz.

Modern üretim hattı

Ürünlerimizi doğanın sadeliği ve dayanıklılığından ilham alarak son teknoloji ile üretiyor ve hazırlıyoruz.

avantaj metal - hakkımızda
Hedefimiz Dayanıklı ve Şık Tasarımlar

Avantaj Metal Hakkında

Avantaj Metal takip ettiği dürüst, üretken, inançlı ve güven temelli politikası doğrultusunda Dünya çapında 14 ülkeye ihracat yapan bir marka haline gelmiştir.

Firmamız 1995 yılında metal mobilya firması olarak kurulmuş olup, Ankara’da Siteler semtinde sandalye ve masa imalatı ile faaliyetlerine başlamıştır. Her geçen gün kendini teknoloji ile bağdaştıran firmamız üretimi ve satışları da genişleyerek yelpazesini genişletiyor.

2012 yılında firmamızın sunduğu Okul Sırası ve Ranza çeşitleri de üretim ve satış hedefine ekleyip, yeni hedefler ile daha fazla hizmet inovasyonu ve kalite arayışında olan firmamız 2016 yılında yeni üretim tesisleri aracılığıyla sizden her zamankinden çok daha farklı müşterilere ulaşabilmek için Yutt içi ve Yurt dışı satış ağını genişleterek hedefleri doğrultusunda emin adımlarla sektörümüzde öncü olmayı ilke edinmiştir.

Üretim tesislerimizde 7500 m2 kapalı alan Toplam 9200 m2 alan, gelişmiş üretim ekipmanları ve üretim standartları ile iş gücünün en yüksek verim ve kalitesine ulaşmıştır. Yenilikçiliğimiz, kullanım ve dünya standartlarında bir konfor çizgisi yaratan firmamız kendi markasını yaratarak yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Avantaj Markamız modern çağda, geçmişten gelen tecrübesi ve kalitesine katılarak her zevke hitap edebilecek çağın yeniliğini ve mevcut yeniliğe imza atan konforlu bir tasarıma ev sahipliği yaptı. Avantaj’ı sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Müşteri beklentilerine etkin bir biçimde cevap vermek adına, yüzlerce hammadde ve malzemeyi özenle seçip, kalite standartlarına azami ölçüde sadık kalarak, ürettiğimiz Avantaj Metal ürünleri, kalitesiyle ve dayanıklılığı ile ün yapmıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile kaliteyi olmazsa olmaz zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede;

  • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı
  • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmeyi
  • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmayı taahüt ederiz.
AVANTAJ METAL @ 2022.

Tasarım ve üretimde çok yönlü planlama ile çalışıyoruz

1995
KURULUŞ YILI
14
İHRACAT NOKTASI
190
YURT İÇİ PARTNER
2
ÜRETİM NOKTASI
140
'DAN FAZLA ÇALIŞAN
200
'DEN FAZLA MODEL