Hakkımızda

Firmamız 2009 yılında metal mobilya firması olarak kurulmuş olup, Ankara'da Siteler semtinde sandalye ve masa imalatı ile faaliyetlerine başlamıştır. Her geçen gün kendini teknoloji ile bağdaştıran firmamız üretimi ve satışları da genişleyerek yelpazesini genişletiyor.

2012 yılında firmamızın sunduğu Okul Sırası ve Ranza çeşitleri de üretim ve satış hedefine ekleyip, yeni hedefler ile daha fazla hizmet inovasyonu ve kalite arayışında olan firmamız 2016 yılında yeni üretim tesisleri aracılığıyla sizden her zamankinden çok daha farklı müşterilere ulaşabilmek için Yutt içi ve Yurt dışı satış ağını genişleterek hedefleri doğrultusunda emin adımlarla sektörümüzde öncü olmayı ilke edinmiştir. Üretim tesislerimizde 7500 m2 kapalı alan Toplam 9200 m2 alan, gelişmiş üretim ekipmanları ve üretim standartları ile iş gücünün en yüksek verim ve kalitesine ulaşmıştır. Yenilikçiliğimiz, kullanım ve dünya standartlarında bir konfor çizgisi yaratan firmamız kendi markasını yaratarak yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Avantaj Markamız modern çağda, geçmişten gelen tecrübesi ve kalitesine katılarak her zevke hitap edebilecek çağın yeniliğini ve mevcut yeniliğe imza atan konforlu bir tasarıma ev sahipliği yaptı. Avantaj’ı sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

AVANTAJ METAL, takip ettiği dürüst, üretken , inançlı ve güven içeren sağlam politikası sonucu ,şu an yurt dışında 14 noktaya ihracat yapan ,Türkiye genelinde 100’ü aşkın noktada hizmet veren bir firma konumuna gelmiştir.

Müşteri beklentilerine etkin bir biçimde cevap vermek adına, yüzlerce hammadde ve malzemeyi özenle seçip, kalite standartlarına azami ölçüde sadık kalarak, ürettiğimiz AVANTAJ METAL ürünleri, kalitesiyle ve dayanıklılıyla ün yapmıştır.